Manga Anime Drama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manga Anime Drama

Manga&Anime&Drama Sitesi

AnasayfaAnasayfa  İtazuraİtazura  SailormoonFMSailormoonFM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vücut Dili

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
USAGİ
M.A.D Senshi
M.A.D Senshi
1 2
USAGİ
3 4

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 15/08/07 Mesaj Sayısı : 914 Nerden: : MAMORUCUMUN YANINDAN ^^ Favori Anime : SM-İTA-FM-LC-S.A-DN-OHC...... Favori Manga : Merupuri
STATÜ

Vücut Dili Vide
MesajKonu: Vücut Dili Vücut Dili EmptyCuma Ağus. 31, 2007 11:43 am

Vücut Dili
Vücut Dili Vucud_dili Kafayı kaşımak sıkıntı veya utanmayı ifade
eder.
Vücut Dili Vucud_dili Japonlar kendini gösterirken (örneğin “Ben mi? Veya "Bana mı dediniz? Derken”) ellerinin işaret parmağını burnunun ucuna dokunarak söyler.

Vücut Dili Vucud_dili iki elin işaret parmaklarını boynuz şeklinde kaldırmak üçüncü bir kişinin (mesela eşi veya patronu) kızdığını göstermek için yapılır.

Vücut Dili Vucud_diliElleri bağdaştıran bir Japon derin bir düşünce içinde demektir.

Vücut Dili Vucud_dili Yumruk şeklindeki elini kulağının etrafında döndürüp birden açmak bir kişinin aptal veya çılgın olduğunu ifade etmek için kullanılır.

Vücut Dili Vucud_dili Yumruğunu burnun üzerine koyup uzun burun taklidi yapmak, kişinin ukala ve kibirli olduğunu göstermek için kullanılır.

Vücut Dili Vucud_dili işaret parmaklarını kılıç dövüşü şeklinde birbirine vurmak iki kişinin tartışma içinde olduklarını belirtmek için kullanılır.

Vücut Dili Vucud_dili Eller ile küçük sake bardağı tutupta içiyormuş gibi yapmak, “ Hadi içmeye gidelim!” anlamına gelir.

Vücut Dili Vucud_dili Eli ile boğazını kesiyormuş gibi yapmak “işten kovuldum” anlamına gelir.

Vücut Dili Vucud_dili Eli yumruk yapıp baş parmağı kaldırmak “babam” “patronum" veya “kendinden daha kıdemli, üstün” birini ifade etmek için kullanılır.

Vücut Dili Vucud_dili Eli yumruk yapıp serçe parmağını kaldırıp göstermek “ gizli bir sevgili” veya bir başka kişinin eşini ifade eder.

Vücut Dili Vucud_dili Elinizi ileri doğru uzatıp eğilip kalkmak,geçmek için izin istemek anlamındadır.
http://www.sailormoontr.org
@_LunA_@
Manga-ka
Manga-ka
1 2
@_LunA_@
3 4

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 08/09/07 Mesaj Sayısı : 765 Nerden: : İstanbul Favori Anime : sailor moon,thusubasa Favori Manga : 1050

Vücut Dili Vide
MesajKonu: Geri: Vücut Dili Vücut Dili EmptySalı Eyl. 11, 2007 12:15 pm

ne acayip yaw
http://www.zeynelcakmak.spaces.live.com
ayprensesi
M.A.D Acemisi
M.A.D Acemisi
1 2
ayprensesi
3 4

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 17/09/07 Mesaj Sayısı : 40 Nerden: : aydın Favori Anime : sailormoon,kamikazekaitoujeanne,chobits Favori Manga :

Vücut Dili Vide
MesajKonu: Geri: Vücut Dili Vücut Dili EmptyPtsi Eyl. 24, 2007 3:42 pm

hiç bize benzemiyorlar..
flamesniper
İdeal Animeci
İdeal Animeci
1 2
flamesniper
3 4

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 10/09/07 Mesaj Sayısı : 156 Nerden: : istanbul Favori Anime : ben sailor moon manga ve animelerinden başka güzel anime ve manga bilmem. Favori Manga : 100

Vücut Dili Vide
MesajKonu: Geri: Vücut Dili Vücut Dili EmptyPtsi Eyl. 24, 2007 4:43 pm

ewt ya...........o yumruk kulakta nasıl dönüo onu anlamadım ben Laughing
gusbel_sitav
Manga-ka
Manga-ka
1 2
gusbel_sitav
3 4

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 23/01/08 Mesaj Sayısı : 585 Nerden: : istanbul Favori Anime : Magic Knight Rayeart,Escaflowne,Sola,Lucky Star,Nanoha StrikerS,Nanatsuiro Drops,Hidamari Sketch ... Favori Manga :
STATÜ

Vücut Dili Vide
MesajKonu: Geri: Vücut Dili Vücut Dili EmptyPtsi Mart 17, 2008 2:13 pm

Ağızımızı oynatmadan ellerimizle konuşmaya benziyor.
Tuhaf...
http://gustavschaferfanclub.clictopic.com
esans
İdeal Animeci
İdeal Animeci
1 2
esans
3 4

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 20/11/07 Mesaj Sayısı : 146 Nerden: : türkiye Favori Anime : sailor moon Favori Manga :

Vücut Dili Vide
MesajKonu: Geri: Vücut Dili Vücut Dili EmptyPtsi Mart 17, 2008 11:17 pm

gusbel_sitav demiş ki:
Ağızımızı oynatmadan ellerimizle konuşmaya benziyor.
Tuhaf...
katılıyorum çok tuhaf...
@_LunA_@
Manga-ka
Manga-ka
1 2
@_LunA_@
3 4

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 08/09/07 Mesaj Sayısı : 765 Nerden: : İstanbul Favori Anime : sailor moon,thusubasa Favori Manga : 1050

Vücut Dili Vide
MesajKonu: Geri: Vücut Dili Vücut Dili EmptyPerş. Nis. 24, 2008 2:25 pm

Ben yorum yapmıştım buna daha önceden ama yine yapmak geldi içimden dediğim gibi çok saçma düşünsenize onu bizim ülkemizde yapıldığını kesin olarak söylüyorum yanlış anlarlar ve japona girerler yane lol!
http://www.zeynelcakmak.spaces.live.com
mamorucum-k
Manga-ka
Manga-ka
1 2
mamorucum-k
3 4

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 21/08/07 Mesaj Sayısı : 642 Nerden: : mamorucumun yanından Favori Anime : ay savaşçısı Favori Manga :

Vücut Dili Vide
MesajKonu: Geri: Vücut Dili Vücut Dili EmptyCuma Nis. 25, 2008 9:01 pm

anam bunların hepsi bi tuhaf normal bi insan yok mu yaa :D

Vücut Dili

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası