Manga Anime Drama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manga Anime Drama

Manga&Anime&Drama Sitesi

AnasayfaAnasayfa  İtazuraİtazura  SailormoonFMSailormoonFM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İsimsiz Hayaller

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
moongirl
M.A.D Acemisi
M.A.D Acemisi
1 2
moongirl
3 4

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/07 Mesaj Sayısı : 58 Nerden: : Ellesméra Favori Anime : SM, KKJ,CCS,DBZ, DN,Bleach, Naruto... Favori Manga :

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyÇarş. Eyl. 05, 2007 11:54 pm

Arkadaşlar ismini henüz bulamadım, umarım seversiniz.İsim konusunda bana yardımcı olursanız çok sevimirim.

Duygu aniden uyandı. Yüzünden ter damlaları süzülüyordu ve titriyordu. Kalbi sanki kafesinden fırlayacakmış gibi atıyordu. Yatağında doğruldu ve sanki bir an ne olduğunu anlamamış gibi etrafına bakındı. Karanlık oda ay ışığında loş bir hal almıştı. Kendine gelmesi birkaç saniyesini aldı. “Uff yine bu kâbus. Bıktım artık bir haftadır aynı rüyayı görmekten” diye düşündü kendi kendine. Bir bardak su almak için mutfağa doğru yöneldiğinde camının önündeki baykuş aniden havalandı. Duygu çıkan sesten ve oluşan gölgeden dolayı irkildi. Tekrar yatağına döndüğünde uykusu vardı ancak uyumak istemiyordu. Bir süre yatağında döndü durdu ama en sonunda uyku onu kucaklayarak gizemli diyarına aldı.
Aniden kendini kasabaya benzer bir yerde buldu. Gördüğü manzara dehşet vericiydi. Evler yakılmış, bir sürü insan öldürülmüştü Karşısında simsiyah zırhı, çirkin ve kötü bir gülümsemesi olan biri duruyordu ve tabi çevresinde çirkin birkaç asker. Yanında bir grup insan vardı. “Kasabanın sakinleri olmalı” diye geçirdi içinden Duygu. Adam ona doğru bakarak “Ben kazandım, siz kaybettiniz.” Dedi. Duygu o an yalnız olmadığının farkına vardı. Yanında arkadaşları Melek ve Rüya’da vardı. Ayrıca bazı insanlar da onların yanındaydı. Bu sırada gökyüzünde yaklaşmakta olan büyük bir hayvanın gölgesi belirdi. “NE OLUR YARDIM EDİN! KURTARIN BİZİ NE OLUR!” diye bağırmaya, yalvarmaya başladı insanlar. Duygu ise yanındakilere bağırmaya başladı. “BİZ ONLARI KURTARAMIYORUZ NE OLUR SİZ YARDIM EDİN KURTARIN ONLARI” diyordu sürekli. Bu sırada o garip canavar iyice yaklaşmıştı ve artık seçilebiliyordu. Gövdesi ve kanatları bir ejderhayı, başı ve ayakları ise bir şahini andırıyordu. İnsanlar daha çok yalvarmaya başladılar. Duygu ise yanındakilerden tekrar tekrar yardım istiyordu. Nihayet içlerindeki yaşlıdan biri konuştu. “Hayır, onlara biz yardım edemeyiz onlara ancak sizin yardımınız dokunabilir ve ancak siz kurtarabilirsiniz onları” dedi. Duygu o an dehşete kapıldı. Yapabileceği hiçbir şey yoktu.
Canavar artık neredeyse onların yanına varmıştı ve keyifli keyifli naralar atıyordu. İnsanlar artık dehşetle kaçmaya çalışıyorlar fakat bağlı oldukları zincir yüzünden hiçbir yere gidemiyorlar bir de üstüne üstlük zincirler kollarını ve ayaklarını kesiyor, çıkan kan kokusu hayvanın daha da iştahını kabartıyordu. Artık canavar iyice yaklaşmıştı ve yapılabilecek hiçbir şeyin kalmadığı belliydi. Adamın yüzündeki gülümseme giderek sırıtmaya ve sonunda kahkahaya dönüştü. Canavar giderek yaklaştı ve…
Duygu yatağında sıçrayarak uyandı.
moongirl
M.A.D Acemisi
M.A.D Acemisi
1 2
moongirl
3 4

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/07 Mesaj Sayısı : 58 Nerden: : Ellesméra Favori Anime : SM, KKJ,CCS,DBZ, DN,Bleach, Naruto... Favori Manga :

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: Geri: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyÇarş. Eyl. 05, 2007 11:56 pm

Yattığı yerden doğruldu. Nerede olduğunu anlaması için birkaç saniye geçmesi gerekti. Odasındaydı, yatağının üzerinde. İçi rahatlayarak derin bir “Ohh!” çekti. Sabah olmuştu ve odası günün ilk ışıklarıyla aydınlanıyordu. Sabahın ilk saatleri olmasına rağmen tekrar uyumaya hiç niyeti yoktu. Çünkü bir gecede iki kere aynı kâbusu görmek yeterdi. Üçüncüye ihtiyaç yok diye düşünüyordu. Yüzünü yıkamak için yatağından kalktı. Bir yandan da “Bir haftadır her gece uykuya dalar dalmaz bu rüyayı görüyorum. Yetti artık!” diye söyleniyordu. Yüzünü yıkadı, odasını topladı, giyindi ve daha sadece yarım saat geçtiğini görerek iç geçirdi. O gün cumartesiydi ve matematik kursu 10’da başlayacaktı. Yani yaklaşık 3,5 saat daha vardı. Hemen sonra yani saat 1’de de müzik grubu provası vardı. Odasından aşağıya inerek mutfağa yöneldi ve ocağın üstünde duran soğuk çaydanlığın altını yaktı. Çay kaynayana kadar yapabileceği daha iyi bir iş olmadığı için odasına geri döndü ve dün başladığı fantastik romanına gömüldü. Tabiki müzik eşliğinde.
Bir yarım saat daha geçti ve Duygu kahvaltıyı hazırlamak için yeniden mutfağa yöneldi. Fakat annesi çoktan uyanmış, kahvaltıyı hazırlamaya koyulmuştu bile. Annesi Duygu’yu görünce şaşkınlığını gizleyemedi ve “Kızım bu saatte neden ayaktasın, saat daha çok erken?” dedi. Duygu “Zaten bir haftadır doğru düzgün uyuyamıyorum ki.”deyince annesi meraklandı.”Neden?”
Duygu bir an için gördüğü rüyayı annesine anlatıp anlatmamak konusunda tereddütte kaldı. Sonunda anlatmaya karar verdi. Rüyasını anlatırken annesinin yüzü gittikçe ciddileşti, Duygu’nun anlattığı her ayrıntıya dikkat eder oldu. Arada bir, bir iki soru soruyor, garip adamı, yaratığı ya da mekânı tasvir etmesini istiyordu. Duygu annesinin bu tutumuna şaşırmıştı. Bu kadar ciddiye alacağını düşünmemişti. Anlatmayı bitirdiğinde annesi ciddi bakışlarla uzaklara dalıp gitti. Duygu sessizce annesinin konuşmasını beklerken annesinin vereceği cevabı çok merak ediyordu. Birden annesinin attığı tiz kahkaha bütün mutfağı doldurdu. Çok içten görünen bir kahkahaydı bu. “Ah kızım! Böyle garip kitapları okumaya devam et-parmağıyla Duygu’nun mutfağa da getirdiği kitabı işaret ediyordu.-,garip garip çizgi filmleri seyret işte şu animeler mi ne onları ve daha da garip olan müzikleri dinlemeye devam et, tabiî ki böyle garip rüyalar görürsün!” dedi. Duygu hem şaşırmış hem de kızmıştı. “Anne ben sana içtenlikle bir şey anlatıyorum,sen bana nasıl cevap veriyorsun.Neyse ya!..” dedi ve mutfaktan çıkarak oturma odasına yöneldi.Annesi o çıkarken gülümsüyor ve rüyayı kendisinin saydığı nedenlerden dolayı gördüğünü savunan bir bakışla ona bakıyordu.Duygu mutfağı göremeyecek kadar uzaklaştığında annesinin yüzünü aniden dehşet ifadesi kapladı ve dizlerinin bağı çözüldü.Bulduğu ilk sandalyeye çöktü.Kendi kendine “Hayır,olamaz.Olmamalı.Ailemden bir kişinin daha ölmesin izin veremem!” dedi fısıltıyla.
Galaxi Savaşçısı
Manga-ka
Manga-ka
1 2
Galaxi Savaşçısı
3 4

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 18/08/07 Mesaj Sayısı : 597 Nerden: : Galaksinin her yerinden Favori Anime : SM anime Favori Manga :
STATÜ

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: Geri: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 2:54 pm

güzel olmus :))) devamini bekliyorum :))))))))))))))))))
http://www.ateizminsonu.com
@serdar@
Manga-ka
Manga-ka
1 2
@serdar@
3 4

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 18/08/07 Mesaj Sayısı : 505 Nerden: : eskişehir Favori Anime : sailor moon, haruhi suzumiya, captain tsubasa, sonicx, lave hina Favori Manga : 400

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: Geri: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 3:08 pm

bendende 2 kere güzel olmuş devamını bekliyorum :)
http://www.ayefsanesi.com
USAGİ
M.A.D Senshi
M.A.D Senshi
1 2
USAGİ
3 4

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 15/08/07 Mesaj Sayısı : 914 Nerden: : MAMORUCUMUN YANINDAN ^^ Favori Anime : SM-İTA-FM-LC-S.A-DN-OHC...... Favori Manga : Merupuri
STATÜ

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: Geri: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyPtsi Eyl. 10, 2007 11:25 am

evet bu iki bölümü okumuştum diğer sitemizde yenileirni bekliyoruz gerçekten güzel bir hikaye ^^
http://www.sailormoontr.org
MaMoRu-CHaN
Manga Hastası
Manga Hastası
1 2
MaMoRu-CHaN
3 4

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 06/09/07 Mesaj Sayısı : 452 Nerden: : tRaBzOnOf Favori Anime : Ay Savaşçısı,Sevimli Hırsız Favori Manga : 100

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: Geri: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyÇarş. Eyl. 12, 2007 8:43 am

Evt çok güzel olmuş Devamı gelir inşallah
moongirl
M.A.D Acemisi
M.A.D Acemisi
1 2
moongirl
3 4

Kadın

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: Geri: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyPaz Ekim 21, 2007 1:38 am

Şükür kavuşturana!! Ne diyeyim ben bu siteye ne kadar girmeye uğraşsam da önüme sürekli engeller çıkıyor. Önce internetim koptu uzun süreliğine-_-, sonra da adresi kaybetmişim-uzun süreliğine internete girmeyince en sevdiğim sitelerin hepsini kaybettim- -_-'. Fakat nihayetinde yine buradayım. Hem de hikayenin yeni bölümüyle. Yorumlarınızı belkiyorum, Esirgemezseniz sevinirim^^.

Duygu salondan balkona çıktı. Tertemiz ama soğuk bir hava vardı dışarıda. Aylardan aralıktı ve hatta ertesi gün onun doğum günüydü, yani 24 Aralık. Bunları düşündüğünde kızgınlığı yerini sevince bıraktı.
Bu arada annesi mutfaktan seslendi “Duygu! Kızım, kahvaltı hazır. Ağbini kaldır da sofraya oturalım.”
“Peki anne. Kaldırıyorum!” diye karşılık verdi Duygu ona. Üst kata çıktı, kendisininkinin yanındaki odanın kapısına – ağbisinin uyuduğunu bilse de nezaket gereği- iki kez vurup içeri girdi. Loş odaya gün ışığı girmesi için perdeleri açtı. Yatağın kenarına oturup ağbisine “Ağbi. Uyan! Sabah oldu. Hadi! Annem kavatlıya bekliyor.” Diye seslendi. Bir iki kez de dürttü. Fakat ağbisi uyanmadı. Bir kez daha denedi Duygu ve yine başarılı olamayınca vazgeçti, arkasını döndü. Tam odadan çıkacakken ağbisinin inlediğinin inlediğini duydu. Çıkmaktan vazgeçip yatağın kenarına yürüdü. Yeniden uyandırmaya çalışacakken ağbisi fısıltıyla ama korkuyla dolu bir şekilde “Hayır!” diyerek aniden uyandı ve doğruldu. Duygu onun yüz hatlarındaki gerginliği görerek yüzünü buruşturdu.
Biraz dikkat edince boynundaki damarın da hızla attığını fark etti. Ağbisi daha Duygu’nun orda olduğunun farkına varmamıştı. Etrafına “Neredeyim ben?” dercesine baktı ağbisi. Duygu kendisini dışardan izliyormuş gibi hissetti kendini ve bu iç gıcıklayan his ile yüzü bir kez daha buruştu. Ağbisi onu fark edip “Duygu? Burada ne işin var?” diye sordu. Duygu da ona onu kaldırmak için geldiğini, kahvaltının hazır olduğunu, kaldıramayınca tam çıkacakken inlemeye başladığını ve bu sebeple geri döndüğünü, sonrasında olanları anlattı. Ağbisi “Tamam sağol canım, gidebilirsin. Ben üzerimi değiştirip geliyorum.” Dedi ve bunun üzerine Duygu odadan çıktı. Aşağı indiğinde annesi “Ee? Geliyor mu?” diye sordu çayları koyarken. Duygu dalgın bir şekilde “Evet, üstünü giyip geliyor.” Dedi ve bir sandalyeyi çekip sofraya oturdu. Ağbisi birkaç dakika sonra mutfağa geldi ve “Günaydın” dedi. Kendini toparlamış görünüyordu.
Beraber kahvaltı yaptıktan sonra Duygu daha kursa gitmesine uzun bir süre olduğundan salonda oturmaya karar verdi. Uzandı, kanalları gezmeye başladı. Sonra ağbisi de ona katıldı. Beraber sabah haberlerini izliyorlardı. Bir süre sonra Duygu’ya yavaş yavaş uyku bastırmaya başladı. Gözleri kapanıyor, mutfaktan gelen tabak, çanak sesi ve haber spikerinin tekdüze bir ses tonu ile okuduğu haberler beyninin içinde zonkluyordu. Sonunda daha fazla dayanamadı ve uykuya daldı, en son duyduğu şey spikerin konuşmalarıydı.
USAGİ
M.A.D Senshi
M.A.D Senshi
1 2
USAGİ
3 4

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 15/08/07 Mesaj Sayısı : 914 Nerden: : MAMORUCUMUN YANINDAN ^^ Favori Anime : SM-İTA-FM-LC-S.A-DN-OHC...... Favori Manga : Merupuri
STATÜ

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: Geri: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyPaz Ekim 21, 2007 10:58 am

evt canım ya kendini özlettin bu kadar ayrı kalma bizden
hikayen süper
duygu ve abisi aynı rüyayı görüyolar fakat ikiside birbirinden habersiz ve ne gördüklerini bilmiyolar çok heyacanlı olmuş çok beğendim zaten yeni bölümü epeydir bekliyodum 4.bölümüde en yakın zamanda görürürz inşallah ^^ :^^ ^^:
moongirl
M.A.D Acemisi
M.A.D Acemisi
1 2
moongirl
3 4

Kadın

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: Geri: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyPaz Ekim 21, 2007 7:57 pm

Pc ye geçiriyorum şu an bittiğinde yollayacağım, yani çok yakında :D
USAGİ
M.A.D Senshi
M.A.D Senshi
1 2
USAGİ
3 4

Kadın
STATÜ

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: Geri: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyPaz Ekim 21, 2007 8:48 pm

bekliyoruz canım zaten bu aralar pek giren yok siteler genelde hafta sonu yoğunluk oluyo ^^

ama 4.bölümü ben merakla bekliyorum
moongirl
M.A.D Acemisi
M.A.D Acemisi
1 2
moongirl
3 4

Kadın

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: Geri: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyPaz Ekim 21, 2007 10:04 pm

Malesef yarına kaldı T.T ödevler yüzünden yazmayı bitiremedim de T.T fakat okula gitmeden pc yi açarsam -ki büyük ihtimal açarım- o zaman ekleyeceğim Wink
fiyonkK188
M.A.D Acemisi
M.A.D Acemisi
1 2
fiyonkK188
3 4

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 21/10/07 Mesaj Sayısı : 29 Nerden: : samsun Favori Anime : SM -KKJ Favori Manga :

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: Geri: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyPtsi Ekim 22, 2007 7:54 am

moongirl ya okudm dier sitede tam su an süppersnnn:D:D
ella
İdeal Animeci
İdeal Animeci
1 2
ella
3 4

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 27/12/07 Mesaj Sayısı : 107 Nerden: : istanbuldan Favori Anime : ay savaşçısı,sevimli hırsız Favori Manga :

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: Geri: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyPtsi Şub. 04, 2008 5:24 pm

bence bu hikayenin başlığı gizemli rüya olmalı nasıl güzelmi . vede çok güzel hikaye olmuş
mamorucum-k
Manga-ka
Manga-ka
1 2
mamorucum-k
3 4

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 21/08/07 Mesaj Sayısı : 642 Nerden: : mamorucumun yanından Favori Anime : ay savaşçısı Favori Manga :

İsimsiz Hayaller Vide
MesajKonu: Geri: İsimsiz Hayaller İsimsiz Hayaller EmptyPtsi Şub. 11, 2008 11:41 pm

yaa diğer site hangisi oluyo ben onu anlamadım ayrıca cnm hikayen süper yani Wink

İsimsiz Hayaller

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası