Manga Anime Drama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manga Anime Drama

Manga&Anime&Drama Sitesi

AnasayfaAnasayfa  İtazuraİtazura  SailormoonFMSailormoonFM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

YARIN TRT1'DE

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
USAGİ
M.A.D Senshi
M.A.D Senshi
1 2
USAGİ
3 4

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 15/08/07 Mesaj Sayısı : 914 Nerden: : MAMORUCUMUN YANINDAN ^^ Favori Anime : SM-İTA-FM-LC-S.A-DN-OHC...... Favori Manga : Merupuri
STATÜ

YARIN TRT1'DE Vide
MesajKonu: YARIN TRT1'DE YARIN TRT1'DE EmptySalı Şub. 12, 2008 1:12 pm

Arkadşlar yarın yani 12/02/08 tarihinde TRT1 de Gökteki Kale(Tenkuu no Shiro Laputa) adlı bir anime yayınlanıcak saat 20:15te ben reklamını seyrettim güzel bir animeye benziyor Wink

YARIN TRT1'DE 1220449bf96clj6yi7
Bir Hayao Miyazaki filmi…

Yetim Pazu’nun hayatı, güzel Sheeta’nın tam anlamıyla gökten düştüğü gün değişti. Sheeta boynunda, eski şehirleri havada kaybolmaktan koruyan güçlü Levitation Taşı’nın bir parçası olan, parlak bir kristal takıyordu. Gök korsanlarıyla tekinsiz hükümet ajanları arasındaki bir yarışta yakalanan Pazu ve Sheeta, gökyüzündeki son efsanevi kale olan Laputa’yı aramaya giderler.
Hayao Miyazaki’nin, Jules Verne ve Jonathan Swift’e bir saygı duruşu olan Castle in the Sky, şimdi bir efsane olan Studio Ghibli’nin ilk filmi. Usta Japon yönetmenin gerilim ve havada geçen maceralar gibi iki tutkusunu birleştiren bu hazine avı ve şeytana karşı verilen savaş ortaya unutulmaz bir macera çıkartıyor.
http://www.sailormoontr.org
Galaxi Savaşçısı
Manga-ka
Manga-ka
1 2
Galaxi Savaşçısı
3 4

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 18/08/07 Mesaj Sayısı : 597 Nerden: : Galaksinin her yerinden Favori Anime : SM anime Favori Manga :
STATÜ

YARIN TRT1'DE Vide
MesajKonu: Geri: YARIN TRT1'DE YARIN TRT1'DE EmptyCuma Şub. 15, 2008 7:49 pm

ya şöyle bakmıştım sanırım :D bu aralar trt de çok var :D dizi şeklinde bu film değil benim pek ilgimi çekmedi beğenmedim yani
http://www.ateizminsonu.com
ella
İdeal Animeci
İdeal Animeci
1 2
ella
3 4

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 27/12/07 Mesaj Sayısı : 107 Nerden: : istanbuldan Favori Anime : ay savaşçısı,sevimli hırsız Favori Manga :

YARIN TRT1'DE Vide
MesajKonu: Geri: YARIN TRT1'DE YARIN TRT1'DE EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 8:14 pm

biraz izleyebildim ama güzele benziyodu babam sağolsun izletmedi ama küçük cadı kikiyi izledim

YARIN TRT1'DE

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası