Manga Anime Drama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manga Anime Drama

Manga&Anime&Drama Sitesi

AnasayfaAnasayfa  İtazuraİtazura  SailormoonFMSailormoonFM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

birkaç maruzatım vardı XD

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
@serdar@
Manga-ka
Manga-ka
1 2
@serdar@
3 4

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 18/08/07 Mesaj Sayısı : 505 Nerden: : eskişehir Favori Anime : sailor moon, haruhi suzumiya, captain tsubasa, sonicx, lave hina Favori Manga : 400

birkaç maruzatım vardı XD Vide
MesajKonu: birkaç maruzatım vardı XD birkaç maruzatım vardı XD EmptyPaz Ara. 07, 2008 1:33 am

sitenin yeni halini çok sevdim özelliklede forum ksmı phpbb nin tüm nimetlerinden yararlanılmış ve en önemlisi de
birkaç maruzatım vardı XD 303339 mavi olması
özelikle logodaki mavili arkadaşa bayıldın birkaç maruzatım vardı XD 796144
tabi eksikleri de var sitenin işte benim isteklerim istek demiyeyim de rica diyiim
1_ana sayfanın daha deerli ve olağan olması
2_güzel projeler planlar eşliğinde iyi bir anime arşivleme ve türkçeleştirme gurupları
3_etkinliklerin yapılması
4_so olarak ta dünya gözü ile şu radyonun çalıştığınıı görmek XD
http://www.ayefsanesi.com
USAGİ
M.A.D Senshi
M.A.D Senshi
1 2
USAGİ
3 4

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 15/08/07 Mesaj Sayısı : 914 Nerden: : MAMORUCUMUN YANINDAN ^^ Favori Anime : SM-İTA-FM-LC-S.A-DN-OHC...... Favori Manga : Merupuri
STATÜ

birkaç maruzatım vardı XD Vide
MesajKonu: Geri: birkaç maruzatım vardı XD birkaç maruzatım vardı XD EmptyPaz Ara. 07, 2008 9:27 am

1.si Anasayfanın değerleri olması derken neler kasteddiğini anlamadım katagorimi açmamsı istiyorsun o_O'''
2.si Zaten sitemizde Tanıtımlar bölümünde bu dediğini yapabilirsin eğer çeviri diyosan bunuda fanlar bölümünde yapabilirsin ^^
3.sü etkinliklere henüz daha var üyelerimiz yavaş yavaş aramıza katılmaya başlayıp isteklerini göstersinler ozaman başlar ^^

4.sü XD RAdyooo dimi yakında başlar inşallah bu aralar ev taşıdığım için açma şansım olmadı.Mikrefonumda bozuk zaten XD
http://www.sailormoontr.org

birkaç maruzatım vardı XD

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası