Manga Anime Drama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manga Anime Drama

Manga&Anime&Drama Sitesi

AnasayfaAnasayfa  İtazuraİtazura  SailormoonFMSailormoonFM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

selaam işte buradayım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
nyuu chan
M.A.D Acemisi
M.A.D Acemisi
1 2
nyuu chan
3 4

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/12/08 Mesaj Sayısı : 14 Nerden: : afyon Favori Anime : elfen lied Favori Manga : sailor moon

selaam işte buradayım Vide
MesajKonu: selaam işte buradayım selaam işte buradayım EmptyC.tesi Ara. 20, 2008 1:42 pm

meraba ben animelere bayılıyorum.
adım şule.Veteriner olmak istiyorum.En sevdiğim animeler Elfen Lied,kkj,sailor moon.
Burada olduğum için çok mutluyum.
kitap okumayı,tv izlemeyi,müzik dinlemeyi severim.
USAGİ
M.A.D Senshi
M.A.D Senshi
1 2
USAGİ
3 4

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 15/08/07 Mesaj Sayısı : 914 Nerden: : MAMORUCUMUN YANINDAN ^^ Favori Anime : SM-İTA-FM-LC-S.A-DN-OHC...... Favori Manga : Merupuri
STATÜ

MesajKonu: Geri: selaam işte buradayım selaam işte buradayım EmptyC.tesi Ara. 20, 2008 3:24 pm

Hoşgeldin Şule^^
Bende liseye gittiğim dönemde veteriner olmak için sayısal bölümü seçmiştim ama sonra bu hayalimin bana uymayacağına karar verip vazgeçtim inşallah sen başarılı olursun ^^
http://www.sailormoontr.org
nyuu chan
M.A.D Acemisi
M.A.D Acemisi
1 2
nyuu chan
3 4

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/12/08 Mesaj Sayısı : 14 Nerden: : afyon Favori Anime : elfen lied Favori Manga : sailor moon

MesajKonu: Geri: selaam işte buradayım selaam işte buradayım EmptyPaz Ocak 18, 2009 1:20 pm

tşk işallah olurum ve burada sizlerle tanıştığım için çok mutluyum
@serdar@
Manga-ka
Manga-ka
1 2
@serdar@
3 4

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 18/08/07 Mesaj Sayısı : 505 Nerden: : eskişehir Favori Anime : sailor moon, haruhi suzumiya, captain tsubasa, sonicx, lave hina Favori Manga : 400

MesajKonu: Geri: selaam işte buradayım selaam işte buradayım EmptyPtsi Ocak 19, 2009 10:04 pm

hoşgeldin
http://www.ayefsanesi.com

selaam işte buradayım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası