Manga Anime Drama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manga Anime Drama

Manga&Anime&Drama Sitesi

AnasayfaAnasayfa  İtazuraİtazura  SailormoonFMSailormoonFM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Fosterın Hayali Dostlar Mekanı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Handish
M.A.D Acemisi
M.A.D Acemisi
1 2
Handish
3 4

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 02/01/09 Mesaj Sayısı : 7 Nerden: : İstanbul Favori Anime : biLmiorm xD Favori Manga : biLmiorm xD

Fosterın Hayali Dostlar Mekanı Vide
MesajKonu: Fosterın Hayali Dostlar Mekanı Fosterın Hayali Dostlar Mekanı EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 2:09 pm

king king Ben çok seviyorum bu çizgifilmi. jocolor
Foster'ın Hayali Arkadaş Evi
Madame Foster, büyümüş çocuklar tarafından terkedilmiş hayali arkadaşlar için olan bir yetim evi işletir. Mac'in burada yaşayan hayali arkadaşı Bloo'nun diğer hayali arkadaşların neşeli maceralarını anlatan bir çizgifilm.

Fosterın Hayali Dostlar Mekanı 182fosterscollage
Fosterın Hayali Dostlar Mekanı 6271fosters-home-for-imaginary-300-032707

* Mac: 8 yaşında, çok akıllı ve zekidir.onun hayali dostu bloo.
* Bloo: Kaba, sevimli, bencil,kendini birşey zanneden ve mavi renkli bir battaniyedir.
* Coco: Bitki, uçak ve kuş karışımı bir hayali dost.Sadece coco coco diyor vede şapşaldır.Ayrıca bayandır.
* Wilt: Yardımsever, sabırlı, boyu uzun, basketbol oynamayı seven ancak biri küçük diğeri çok uzun kolları var. Sahibini kaybetmiş hayali dostdur.
* Eduardo: Sivri ve tavşan dişli, mor renkli ve kaba saba,siyah renkli ve üstünde kurukafa bulunan kemeri olan, İspanyol aksanı ile konuşan ama kolay korkan bir hayali dosttur.
* Bayan Foster: Mekan'ın sahibi.Çok kısa boylu şirin bir bayandır.Bayan foster hem iyi kalpli,hem sevimli bir yaşlı kadındır.
* Bay Harriman: Bayan Foster'ın hayali dostu ve sıkıcı,titiz bir tavşandır.
* Frankie: Bayan Foster'ın torunu,bay harrımanı hiç sevmez dağınık iyi kalplidir.

Fosterın Hayali Dostlar Mekanı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası