Manga Anime Drama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manga Anime Drama

Manga&Anime&Drama Sitesi

AnasayfaAnasayfa  İtazuraİtazura  SailormoonFMSailormoonFM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Güç'ün Kaynağı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
Galaxi Savaşçısı
Manga-ka
Manga-ka
1 2
Galaxi Savaşçısı
3 4

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 18/08/07 Mesaj Sayısı : 597 Nerden: : Galaksinin her yerinden Favori Anime : SM anime Favori Manga :
STATÜ

Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 18, 2007 7:42 pm

AY SAVAŞÇISI demiş ki:
işte şimdi okuyan daha şanslı biz merakla bekliyodu yeni bölümlerin gelmesini şimdi herkez ileriki bölümleri hemen okuyo :D

hehehehe bazi seylerde hayir var denmez bosuna :)))))) ama birde su sekilde düsünün. Onnlar bir anda okuyup bitirecek...
http://www.ateizminsonu.com
USAGİ
M.A.D Senshi
M.A.D Senshi
1 2
USAGİ
3 4

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 15/08/07 Mesaj Sayısı : 914 Nerden: : MAMORUCUMUN YANINDAN ^^ Favori Anime : SM-İTA-FM-LC-S.A-DN-OHC...... Favori Manga : Merupuri
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 20, 2007 5:00 pm

evet böyle beklemek daha heywecan veriyo ama sende yeni bölümü fazla bekletme yahu acı bize :D
http://www.sailormoontr.org
Galaxi Savaşçısı
Manga-ka
Manga-ka
1 2
Galaxi Savaşçısı
3 4

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 18/08/07 Mesaj Sayısı : 597 Nerden: : Galaksinin her yerinden Favori Anime : SM anime Favori Manga :
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 21, 2007 10:50 am

hehehehe :) insallah bugün yazarim biraz üsenyorum da birde tam anlami ile aklimda nasil yapsam diye düsünüyorum
Galaxi Savaşçısı
Manga-ka
Manga-ka
1 2
Galaxi Savaşçısı
3 4

Kadın
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 23, 2007 4:32 pm

"Endymion, sence bu savasi kanabilicekmiyiz?"

"Elbette ki Serenity. Bundan bir an bile süphe etmemelisin."

"Karanlik, çok hirsli ve güçlü. Ay.... karanliga bürünmüs... gölge etrafini sarmis."

"Merak etmeyin prenses. Ay'in ve dünyanin isigi, Akriha ve siz var oldugunuz sürece hiçbir zaman sönmeyecek."

"Luna dogru söylüyor efendim. Is1k ve karanlik arasindaki denge her zaman var olacaktir."dedi Artemis....

Savasçilar güçlerini toplarlamak için meditasyon yapiyordu. Evren Savasçisi ve gezegen savasçilari bir uçurumdan savasçilari izliyorlardi. Evren, ço düsünceli v ekederli görünüyordu. Marsa dönüp umutla bakti.

"Ates kirbacinin ruhu sende olmasi gerekiyor.Büyük baban vermisti?"

"Aah... evet bende."dedi mars ve boynunda duran madalyonu evren savasçisina uzatti. Evren, gülümseyerek kolyeyi alip boynuna takti. Bir an mars a baktiginda üzüntü gördü.

"Ne oldu?"

"Büyük babam... onu unuttum... ya o..."

"Eger kardesim onu öldürmediyse savasin sonuna kadar da ona dokunmayacaktir Mars. Bu yüzden umut etmekten baska çaren yok."

Mars savasçisi boynunu egip, göz yaslarini saklamaya çalisti. Arkadaslari onu teselli ederken Merkür yanina yaklasip kolyeye bakti.

"Efendim... bu ates kirbaci tam olarak nasil bir savasçi?"

"O..... O Abadren."

"Abadren mi!"dedi hepsi birden.

"Evet. Öldügü zaman onun ruhunu bir tas görünümündeki kara inciye haps ettim ve dünya da bir yere gönderdim. "

"Ama bizlerde öldük ve geri döndük.Eer onu da biraksaydiniz belki...."

"O zaman bu mümkün degildi Merkür. Güç'mün sinirini bu kadar zoylayamamistim ama artik yeterince güçlüyüm."

"Ates kirbaci...? çok ilgin."dedi Jupiter düsünceli bir sekilde.

"Adi mecazi anlamda atesli kismi hariç tabi"diyip gülümsedi Evren. Merkür bir soru daha srmak istedi ama bak1slari onu durdurdu. Yukari baktiklarinda bir kara topun etrafa yaildigini gördüler. Dünyanin her yanindaki insanlar uykuya yatmaya basladlar.

"Bu sekilde çok daha iyi"dedi Evren Savasçisi. Kara topun ardindan gelen kara bulut gibi görünen savasçilar hizla yaklasiyorlardi. Tüm savasçilar hazir ola geçti.

"Savas zamani!"

"Bu savasta her zaman yaninizdayiz efendim."dedi tanidik bir ses. Savasçilar arkalarina dödnüklerinde üç isigi karsilarinda gördüler.

"Hekim! Gezgin! Kurucu!"

"Selam kizlar!"

"Takim da tamamlandigina göre hersey tamamdir."dedi Evren Savasçisi ve gümüs krsitalin kiliça dönüstürerek havaya yükseldi. Bir süre sonra iki tarafinda savasçilari karsi karsiyadilar.

Ahva ve Akriha havada karsi karsiya kiliçlarini çekmis bir sekilde birbirlerine bakiyorlardi...
trista
İdeal Animeci
İdeal Animeci
1 2
trista
3 4

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 19/08/07 Mesaj Sayısı : 123 Nerden: : IŞIĞIN DÜNYASINDAN Favori Anime : sailor moon,yugioh,kamikaze kaitou jeanne,ojamajo doremi Favori Manga : 100

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 24, 2007 10:13 am

süper bi bölüm olmuş.devamı heycan,merak ve sabırsızlıkla bekliyorum :^^ ^^:
Galaxi Savaşçısı
Manga-ka
Manga-ka
1 2
Galaxi Savaşçısı
3 4

Kadın
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 25, 2007 9:08 am

Sagol canim begenmesnize sevindim :) Yeni bir karakter gelecek bu arada spoiler vermis oldum :DDD
mamorucum-k
Manga-ka
Manga-ka
1 2
mamorucum-k
3 4

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 21/08/07 Mesaj Sayısı : 642 Nerden: : mamorucumun yanından Favori Anime : ay savaşçısı Favori Manga :

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 25, 2007 4:35 pm

ya nolur devamıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı gelsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn lütfen çatlayacam ya çok heycanlıydı ya bişi sorcam kendin mi yazdın yoksa alıntı mı eğer kendin yazdıysan gerçekten hayal gücü çok geniş ve zeki birisin
Galaxi Savaşçısı
Manga-ka
Manga-ka
1 2
Galaxi Savaşçısı
3 4

Kadın
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 25, 2007 5:47 pm

hehehehe çok sagol gurulandim birden :))))))) ben yaziyoruum evet iyi gaza getiriyorsunuz ha :D
moon_kaito
Manga-ka
Manga-ka
1 2
moon_kaito
3 4

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 18/08/07 Mesaj Sayısı : 852 Nerden: : Trabzon Favori Anime : Ay Savaşçısı,Sevimli Hırsız Favori Manga :
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 25, 2007 5:57 pm

ama hakediyorsun bunları yazmak az iş değil
herkes kafasında bir şeyler hayal eder ama kağıda dökmek her zaman zordur
Galaxi Savaşçısı
Manga-ka
Manga-ka
1 2
Galaxi Savaşçısı
3 4

Kadın
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 26, 2007 9:41 am

moon_kaito demiş ki:

Embarassed Embarassed
@serdar@
Manga-ka
Manga-ka
1 2
@serdar@
3 4

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 18/08/07 Mesaj Sayısı : 505 Nerden: : eskişehir Favori Anime : sailor moon, haruhi suzumiya, captain tsubasa, sonicx, lave hina Favori Manga : 400

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 26, 2007 10:39 am

moon_kaito demiş ki:
o haklı bende iyi çizerim ama hiç yazamıyom geçen şiir yazayım dedim 23 niysan şiirleri gibi oldu :^^ ^^:
yani ne diyim seni kıskanıyorum biraz Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 573123
ama bizi bekletme fazla işin olmadığı zaman yaz :MeRkÜr::
http://www.ayefsanesi.com
USAGİ
M.A.D Senshi
M.A.D Senshi
1 2
USAGİ
3 4

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 15/08/07 Mesaj Sayısı : 914 Nerden: : MAMORUCUMUN YANINDAN ^^ Favori Anime : SM-İTA-FM-LC-S.A-DN-OHC...... Favori Manga : Merupuri
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 27, 2007 5:19 pm

evet canım çok güzel yeni bölümde 3 ışıkta geldı ama sakın usagi ile aralarında aşk maşk olmasın başka bi savaşçı bul ona tmm :D
Galaxi Savaşçısı
Manga-ka
Manga-ka
1 2
Galaxi Savaşçısı
3 4

Kadın
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 30, 2007 1:46 pm

hehhe yok ya ne aski :DDDDDD karsilasirlarsa bile sonda karsilasirlar hikayenin

bir sorun yüzünden 1 eylülde yazacagim
mamorucum-k
Manga-ka
Manga-ka
1 2
mamorucum-k
3 4

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 21/08/07 Mesaj Sayısı : 642 Nerden: : mamorucumun yanından Favori Anime : ay savaşçısı Favori Manga :

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 30, 2007 2:44 pm

aa 1 eylül ii bana doğum günü hediyesi hehe ii güzel bi hediye verdiniz bana teşekkürler

aa ewt özellikle seiya usagiye tekrar sulanmasın rica ediyom cinlerim tepeme çıkyo sonra
aquarius
Manga Hastası
Manga Hastası
1 2
aquarius
3 4

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 22/08/07 Mesaj Sayısı : 407 Nerden: : istanbul Favori Anime : aysavaşçısı, sevimli hırsız, tsubasa, elfen lied, death note, fruit basket, Air TV Favori Manga : 700

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 30, 2007 4:14 pm

sen sus bakimm, sulanır sulanmaz seni ırgalamaz. Allaaam ya böle bi kuzeni nie verdin ki bana? of ya iki kuzen hiç bi bakımdan uyuşmaz mı yaaa?!?
Galaxi Savaşçısı
Manga-ka
Manga-ka
1 2
Galaxi Savaşçısı
3 4

Kadın
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 30, 2007 8:12 pm

hahahaah ya tamam suanmayacak zaten escinsel iliskiye karsiyim :D
purchu
M.A.D Acemisi
M.A.D Acemisi
1 2
purchu
3 4

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/07 Mesaj Sayısı : 10 Nerden: : adana Favori Anime : ay savaşçısı,yu-gi-oh! ve yu-gi-oh!gx Favori Manga : 20

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 11:29 am

ya çok güzel yazmışsın merakla bekliyorum sonunu sende ayrayı fazla açma olur mu?:)[/img]
Galaxi Savaşçısı
Manga-ka
Manga-ka
1 2
Galaxi Savaşçısı
3 4

Kadın
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 9:52 am

Dünya'ki yasam sanki durmustu. Insanlar hatta hayvanlar bile uykuya dalmisti. Bu sayede dünyada kopan savasin kimse farkina varmayacakti.

Onlarca savasçi yer yüzünde birbirlerini yok etmek için savasiyorlardi. Gökyüzünde ise Ahva ve Akriha kiliçlari ilr birbirine girmis, savasiyorlardi. Kimse karsisindaki düsmandan baskasini görmüyor, duymuyordu. Gezegen Savasçilari ve üç isik, yan yana savasiyorlardi.Karanligin ve 0sigin gerçek savasi buydu!

"Sen ve savasçilarin! Bu sefer kazanamayacaksi kardesim!"

"Bundan emin olma Ahva! Uuzn zaman önce seni yendim simdi de zor da olsa seni yeniden yenicem! Ve bu sefer asla kurtulamayacaksin! ASLA!"

"Hahahhaaaaaaaahaha"

Kiliçlarin her birbirine vurusunda kivilcimlar çikiyordu. Sesleri herkesin kayitsiz kalamayacagi bir siddette idi.

Kara Kalp ve Kizil Hançer, yaratik savasçilari ile birlikte gezegen savasçilarin karsina çikti.

"Selam kizlar!"dedi Kara Kalp, gözlerini Mars'a çevirerek.

"Yeni kiyafetleriniz çok cici olmus."diye tamamladi Kizil Hançer

"Kiyafetden ibaret degil"dedi Galaksiya. Yavasça kiliçi ile kizlarin yanina yaklasti.

"Galaksiya!"dedi ikisi birden.

Galaksiya, savas naralari atarak kara Kalp'e saldirdi.Kalp kaçmak istedi ama kolunun yaralanmasina engel olamadi. Kizil Hançer, yaratiklarina dönerek onlari savasçilarin üzaerine saldirmasi emrini verdi ve galaksiya ya dönerek, Kara Kalp ile birlikte ona saldirdi.

Kizlar gelen savasçilara karsi koymak için güçlerini kullaniyorlardi. Etkisiz hale getirmek istiyorlardi ama mahalesef bu çözüm degildi. Gerçek halleri insan olunca, saldirmakta korkuy1rlardi. Taki birkaçi saturn ve Plüton'u yere yikip yaralanayana kadar. Öldürmek için son darbeyi yapacakken, Uranüs gücünü kullanarak onlari yok etti. Baska çare yoktu. Yok edilmek zorundaydilar. Milyonlarca insnain hayatina karsilik birkaç insan. Budaha adilceydi.

Kara Kalp, Galaksiya'nin darbesi ile yere düsüp bir süre haraketsiz kaldi. Kizil Hançer daha da saldirdi. Kara Kalp, ayaga kalkip saldirmak için hamle yapacakti ki Mars'i gördü. Gülümsedi ve üzerine saldirdi. Mars son an da fark etti ve bu onun yere yapismasina neden oldu. Kara kalp, Mars'in üzerinde durmus siritiyordu.

"H1h1h1h11h ne oldu bebegim. Büyük babani mi merak ediyordun? Yazik, yazik...."

"Kes sesini!"

"Neden? Dogrulari duymak aci mi veriyor. Sana su kadarini söyleyim, büyük babani asla göremeyeceksin, ASLA! HAHAHAAHHA"

"HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!"
Mars, eli ile kara kalp'e yapisti. Kara Kalp sustu.Konusmadi,haraket etmedi. Sadece saskin gözler ile Mars'a bakiyordu. Parlak birsey, Kara kalp'in vücudundan geçmis duruyordu. Agzindan hafif kan gelmeye basladi. Mars ise öfke ile ona bakiyordu.

"...Nasil?..."agzindan bir tek bu kelime çikti. Zoraki bir sekilde yaga kalkmaya çalisti. Bir kiliç gösünden çikti. Kara Kalp, kalktiginda gögsünden kan çikiyordu. Kizlar olani görünce saskin bir sekilde savasmayi birakti ve olanlari izlemeye basladilar. Kizil Hançer'de çok geçmeden olayi gördü. Galaksiya ile savasmaktan vazgeçti.

"KARA KALP!"

Galaksiya memnun bir sekilde gülümsedi. Mars, elinde kiçi ile ayaga kalkti. O da inanmiyodu ama elinde bir kiliç vardi. Tamamen iç güdüsel davranarak, kiliç ile yuvarlak çizdi. Ayni anda bir alev dairesi olustu.Alevin ortasinda ise mars'in simgesi vardi.

"Mars Vurgunu !!!!!!"

Kilç'i yatay bir sekilde tuttu ve ileri bastirdi. Alev dairesi Kara kalp'in içinden geçti ve onu yakarak bir anda yok etti.

"Sana kiyafetden ibaret olmadigini söylemistim degil mi?"dedi Galaksiya, Kizil Hançere. Galaksiye, sok olmus kizil hançere gülümsedi.....
moon_kaito
Manga-ka
Manga-ka
1 2
moon_kaito
3 4

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 18/08/07 Mesaj Sayısı : 852 Nerden: : Trabzon Favori Anime : Ay Savaşçısı,Sevimli Hırsız Favori Manga :
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 10:18 am

sende en heyecanlı yerde bırakıyorsun :^^ ^^:
devamını sabırsızlıkla bekliyorum çok güzel olmuş Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 52271
Galaxi Savaşçısı
Manga-ka
Manga-ka
1 2
Galaxi Savaşçısı
3 4

Kadın
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 12:36 pm

hehe öyle bir özelligim var benim de hahahaha :D
purchu
M.A.D Acemisi
M.A.D Acemisi
1 2
purchu
3 4

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/07 Mesaj Sayısı : 10 Nerden: : adana Favori Anime : ay savaşçısı,yu-gi-oh! ve yu-gi-oh!gx Favori Manga : 20

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 4:45 pm

ya evt ya çok heycanlı bir yerinde bırakmışsın ben çatlarım şimdi ya Sad :)
USAGİ
M.A.D Senshi
M.A.D Senshi
1 2
USAGİ
3 4

Kadın
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 5:43 pm

finale az kaldı çok heyecanlı oldu mars yeni bi güç kazandı ya ne güzel yasıosun canım ya valla büyük bi hayranınım naokadan sonra ^^
Galaxi Savaşçısı
Manga-ka
Manga-ka
1 2
Galaxi Savaşçısı
3 4

Kadın
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 7:01 pm

heheh sagol da ne kim o nasl bendne iyimi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
USAGİ
M.A.D Senshi
M.A.D Senshi
1 2
USAGİ
3 4

Kadın
STATÜ

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 7:34 pm

naokoyu tanımıyomusun sailormoonu ortaya çıkartan kadın.mangası animesi çizimi herşeyini şuan onu izliyorsak onun sayesinde^^
Hollywood
Manga Hastası
Manga Hastası
1 2
Hollywood
3 4

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/08/07 Mesaj Sayısı : 350 Nerden: : Eskişehir Favori Anime : Ay savaşçısı Favori Manga :

MesajKonu: Geri: Güç'ün Kaynağı Güç'ün Kaynağı - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 03, 2007 10:24 am

Ya manyak olmus bnde sonradan hepsini birden okuyan şanslılardanım :)ama bak yine devamını bekliyom bir an önce yazarsan çok seviniriz.

Güç'ün Kaynağı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 6 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki